Ploty, betonové ploty, drátěné ploty, zděné ploty, dřevěné ploty, ploty na klíč, betonový plot, drátěný plot, stavba plotu, brány, branky, pojezdové brány, samonosné brány, podhrabové desky, plot s podezdívkou, pletivo, plotové systémy, kompletní ploty, dodávka plotů, české ploty, betonové ploty na klíč, zhotovení plotu, ploty Pardubice, ploty Přelouč, ploty Hradec Králové, ploty Kolín, oplocení pozemků, zahrad, domů, oboustranný betonový, pletivo montáž, oboustranné betonové, podhrabová deska, oplocení na klíč, průmyslové ploty, levné ploty, ploty montáž, WireMetal, WIRE METAL, e-pletivo, epletivo, eploty, e-ploty, Chrudim, Hlinsko, Nymburk, Poděbrady, Velký Osek, Kutná Hora, Čáslav, Chvaletice, Nový Bydžov, Nechanice, Hořice, Smiřice, Jaroměř, Dobruška, Holice, Borohrádek, Rychnov nad Kněžnou, Vysoké mýto, Lanškroun, Litomyšl, Český Brod, ploty prodej, Kladruby nad Labem, Semín, Vamberk, Kompletní oplocení, Heřmanův Městec, Plot Pletivo, plastové ploty, poplastované ploty, brány posuvné samonosné

Drátěné ploty - pletivo

Drátěné ploty – pletivo – podhrabové desky

Jsou v současné době nejrozšířenějším plotovým systémem. Drátěné ploty jsou bezúdržbové a cenově dostupné.  Ploty z drátěného pletiva stavíme buď s podezdívkou, podhrabovou deskou, obrubníkem, nebo bez podezdívky. Pro oplocení rodinných domů doporučujeme drátěný plot s betonovou  podhrabovou deskou. Plot s betonovou deskou se snadněji udržuje a zabraňuje zarůstání plevelu do drátěného pletiva.

Drátěné ploty mají široký rozsah použití:

  • oplocení zahrad
  • oplocení sportovišť a kurtů
  • oplocení rodinných domů
  • oplocení průmyslových objektů
  • opocení sadů


Dodáváme a montujeme pletivo:

  • Čtyřhranné poplastované a pozinkované
  • Svařované a průmyslové panely 3D a 2D


Sloupky a pletiva dodáváme v provedení zinek, nebo zinek + plast.
Poplastované pletivo a sloupky se standardně dodávají v zelené barvě RAL 6005, ale je možné objednat například  i v barvě  bílé, šedé, modré, černé či hnědé.
V níže uvedených tabulkách uvádíme orientační ceník montáže drátěných - pletivových plotů na klíč . Ceník drátěných plotů je zkalkulován  z délky plotu 50 bm.
V ceníku je zahrnuta cena veškerého materiálu (sloupky, vzpěry, pletivo, podhrabová deska) včetně vrtání děr, betonování sloupků osazení desek a montáže pletiva.Orientační ceník dodávky drátěného plotu na klíč bez podezdívky

Výška Cena
1m od 300 Kč
1,25m od 330 Kč
1,5m od 360 Kč
1,6m od 390 Kč
1,75m od 400 Kč
2m od 420 Kč

 

Orientační ceník plotu s podhrabovou deskou výška 125cm – 150cm .

Deska hladká 295x20x5 650 Kč/bm
Deska hladká 295x30x5 700 Kč/bm
Deska štípaný kámen 250c25x4,5 680 Kč/bm

Uvedené ceny jsou bez DPH.

 

Pro vypracování cenové nabídky klikněte na

POPTÁVKA


POPTÁVKA

Akce - ploty na klíč

celková výška 150cm

s montáží za nejlepší ceny v ČR
Ploty s podezdívkou (podhrabovou deskou) již od 700,- Kč bez DPH / bm